Dovolte, abychom Vám představili náš nejnovější výrobek - pušku V-AR.

Naším posláním bylo vyrobit pušku, která spojuje hlavní výhody obou světově nejrozšířenějších zbraňových systémů - AK47 a AR15/M16. Velkou výhodou systému AR15/M16 jsou přesnost a ergonomie, zatímco AK47 vrací úder v podobě spolehlivosti. AR15/M16 používá DI (Direct Inpingemet) systému a AK47 používá pístový systém. Rozdíly v těchto dvou konstrukcích jsou zásadní - ve zbraňovém systému AR15/M16 zajišťuje automatický/poloautomatický cyklus zbraně přímo plyn, který je vracen z hlavně, zatímco u systému AK47 plyn pouze pohání píst.

Ač naše puška vypadá jako AR15/M16, má pístový systém podobný AK47, takže nakonec máme pístem ovládanou zbraň s dokonalou ergonomií, přesností a spolehlivostí.

V současné době vyrábíme pušky AR-V pouze v AR15/M16 standardu NATO ráže 5,56.

V-AR 15

Pro naše pušky V-AR používáme pouze hlavně špičkové kvality od známého německého výrobce Lothar Walther.

Hlavně mají stoupání 1:7.

Naši pušku V-AR dodáváme standardně v těchto délkách hlavní - 10.5, 12.5, 14.5 a 16.5 palců, ale nakonec délka hlavně vždy záleží na potřebách určitého zákazníka, protože každou pušku, kterou vyrobíme, se vždy snažíme přizpůsobit zákazníkovým snům .

Horní i dolní část naší pušky V-AR jsou CNC obráběné z velmi kvalitní slitiny hliníku. Tato slitina se skládá z různých složek, včetně Titanu, a o velký kus překonává ocel a to jak v hmnotnosti, tak ve výdrži.

CNC stroje zaručují nejvyšší přesnost každé vyrobené součástky, zbraň drží pohromadě velmi pevně, nevykazuje žádný nežádoucí pohyb, chrastění atd.