Dovolte, abychom Vám představili náš nejnovější výrobek - pušku V-AR.

Naším posláním bylo vyrobit pušku, která spojuje hlavní výhody obou světově nejrozšířenějších zbraňových systémů - AK47 a AR15/M16. Velkou výhodou systému AR15/M16 jsou přesnost a ergonomie, zatímco AK47 vrací úder v podobě spolehlivosti. AR15/M16 používá DI (Direct Inpingemet) systému a AK47 používá pístový systém. Rozdíly v těchto dvou konstrukcích jsou zásadní - ve zbraňovém systému AR15/M16 zajišťuje automatický/poloautomatický cyklus zbraně přímo plyn, který je vracen z hlavně, zatímco u systému AK47 plyn pouze pohání píst.

Ač naše puška vypadá jako AR15/M16, má pístový systém podobný AK47, takže nakonec máme pístem ovládanou zbraň s dokonalou ergonomií, přesností a spolehlivostí.

V současné době vyrábíme pušky AR-V pouze v AR15/M16 standardu NATO ráže 5,56.

Detaily

Standardní puška V-AR je vybavena kvalitními doplňky FAB Defense, obr. 1, 2.

Předpažbí vyrábíme také na CNC strojích. Má čtyři standardní picatinny kolejnice a optimalizované krytí pístového mechanismu, obr. 3.

Používáme "flip-up" dvoupolohová miřidla vlastní konstrukce obr. 4, 5. Je možné je používat a to jak s nasazeným kolimátorem, tak i bez něj. Miřidla jsou optimalizována pro kolimátory Eotech, nicméně jsou použitelná téměř s každým kolimátorem, který trh nabízí.

Zbraň dodáváme s kvalitnímy zásobníky G-MAG. G-MAG jsou zásobníky vyrobené v Evropě v licenci firmy MAGPUL, která je proslulá svými P-MAG zásobníky. Spokojenost je jistá, rozdílů oproti P-MAG je poskrovnu, obr 6.